ładowanie...

Wartości, jakie niesie ze sobą marka Auxilia

AUXILIA jest liderem najwyższych odszkodowań. Naszym priorytetem jest pomoc poszkodowanym w wypadkach. Zapewniamy osobom poszkodowanym w wypadkach dostęp do specjalistycznych usług prawnych i dokładamy wszelkich starań, żeby dochodzić odszkodowań sprawnie i szybko oraz w najwyższej możliwej wysokości.

Poznaj nas lepiej. Zobacz, jakimi zasadami kierujemy się na co dzień. I sprawdź, jak możemy pomóc w Twojej sprawie.

Dekalog AUXILII

1. Pomoc

Misją firmy jest niesienie pomocy poszkodowanym w wypadkach. Wspieramy, podpowiadamy najlepsze rozwiązania, wspólnie wybieramy najrozsądniejszy sposób działania w konkretnym przypadku i razem przemierzamy drogę po najwyższe odszkodowanie. Wychodzimy też poza sztywne ramy formalnych obowiązków i pomagamy osobom poszkodowanym w wielu innych, codziennych sytuacjach.

2. Odpowiedzialność

Mamy pełną świadomość, że razem z całym zespołem oraz osobami poszkodowanymi odpowiadamy za wspólny cel – pomoc w uzyskaniu najwyższego odszkodowania. Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania, dzięki czemu nasi Klienci mogą być pewni, że zrobimy wszystko, by zrealizować zamierzone cele.

3. Uczciwość

Relacje z Klientami opieramy na trwałych i wartościowych standardach. Transparentna umowa jest fundamentem naszej współpracy. Nasi Klienci nie znajdą w niej żadnych niejasnych zapisów ani zawiłości. Zasady współpracy są przejrzyste, uczciwe i rzetelne.

4. Współpraca

Sukces AUXILII nie byłby możliwy, gdyby nie współpraca – zarówno z osobami poszkodowanymi, jak i z najlepszymi radcami prawnymi. AUXILIA pomaga poszkodowanym w wypadkach przy udziale należącej do naszej grupy kapitałowej kancelarii prawnej LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. Od samego początku prowadzenia sprawy, naszych Klientów wspierają wysoko wykwalifikowani radcy prawni i adwokaci z dużym doświadczeniem. Tworzymy organizację opartą na współdziałaniu i wzajemnym wsparciu.

5. Rozwój

Stawiamy na rozwój zawodowy i osobisty. Szanujemy i umiejętnie wykorzystujemy indywidualne preferencje zawodowe naszych pracowników. Stale podnosimy swoje kwalifikacje.

6. Skuteczność

Skuteczność nas definiuje. Bez niej pomoc dla poszkodowanych w wypadkach nie byłaby pełna. Doprowadzamy do końca rozpoczęte projekty i  w pełni realizujemy wytyczone cele. Konsekwentnie dążymy do osiągnięcia sukcesu, bo nasze wygrane oznaczają wysokie kwoty odszkodowań i zadośćuczynienia dla osób, które ucierpiały w wypadkach.

7. Profesjonalizm

Gwarantujemy osobom poszkodowanym w wypadkach pomoc na najwyższym poziomie. Stanowimy zespół profesjonalistów, wymieniamy się doświadczeniami i nieustannie podnosimy kwalifikacje.

8. Etyka

W branży odszkodowawczej etyka jest równie ważna jak skuteczność. Dążymy do realizacji wyznaczonych celów, ale zawsze przy poszanowaniu dobrych obyczajów i indywidualnej sytuacji każdej spośród osób poszkodowanych w wypadku.

9. Wsparcie

Skuteczna walka o odszkodowanie to nie wszystko. My nie tylko dążymy do uzyskania najwyższych kwot rekompensat. Wspieramy Klientów na drodze postępowania przedsądowego i sądowego na wszelkie możliwe sposoby, kiedy tylko widzimy, że potrzebują dodatkowej pomocy. Słuchamy ich i reagujemy na ich potrzeby.